Open Dag De Sprinplank

31 oktober 2022
Open Dag De Sprinplank

Afgelopen woensdag 26 oktober hebben alle scholen van de SKO Volendam een Open Dag georganiseerd. Ook wij hebben ouders op lokatie De Spinmolen mogen verwelkomen voor een rondleiding. De Open Dag is georganiseerd voor de ouders waarvan kinderen dit jaar 4 worden. Tijdens deze Open Dag konden ouders onze school bezoeken, zodat ze een beter beeld krijgen van de school en het onderwijs dat wij aanbieden. Ouders mogen nu zelf een keuze maken en daarom is deze open dag belangrijk. Wij willen natuurlijk dat ouders kiezen voor onze school.

De Open Dag is druk bezocht en wij zijn blij dat veel ouders langs zijn gekomen voor meer informatie. Uiteraard hopen we dat ze kiezen voor de Springplank / Spinmolen en bedanken iedereen voor hun komst.