Dijk tot Damloop


Dinsdag 27 juni hebben 40 kinderen van de Springplank meegedaan aan de Dijk tot Damloop. Het was mooi hardloopweer, niet te warm, niet te koud en droog.
Op de foto's is te zien dat de kinderen veel plezier hadden. Voor sommigen was het best wel lang, maar anderen vonden het 'een makkie'. Ton Runderkamp behaalde als enige een podiumplaats. Hij werd 2e bij de jongens groep 5-6. Gefeliciteerd Ton.
De uitslag staat hieronder of via https://uitslagen.nl/uitslag.pdf?id=2017062701113

1500M GROEP 3/4 jongens                         1500M GROEP 3/4 meisjes
1 Martijn Bond2010Blokwhere       06:07      1 Juliet Jonk2010Volendam               06:46
2 Sven de Haas2009Grootebroek 06:12      2 Sophie Konijn2009Nieuwe School  07:13 
3 Keano Ettema2009t Kofschip     06:13      3 Haily Schilder2010Kennedyschool  07:23
4 Lex Koning2010Springplank       06:18      4 Nikki Sier2010Volendam                 07:23 
5 Danny de Boer2009t Kofschip    06:38      5 Sacha Slegt2010Kennedyschool     07:25
6 Lucas Waals2009Springplank    06:41       6Jolijn Pistora2010Nieuwe School     07:27 
7 Daan Duin2010Springplank        06:44       7Eva van Vlaanderen2009t Kofschip 07:33
8 Lucas Bond2010St. Jozefschool06:58        8 Ivana Kwakman2009Springplank07:44 
9 Tim Koning2009Springplank      07:03        9 Anouk Jonk2010St. Jozefschool08:14
10 Vince C. Tol2010Springplank    07:03       10 Esmee Abma2010St. Nicolaasschool08:29 
11 Danny de Boer2009t Kofschip   07:05       11 Emily Pottinga2010Nieuwe School08:29
12 Zeger van der Broek2009Piramide07:10   12 Tamara Lautenschutz2010AV Edam08:31 
13 Xavi Buys2011Springplank        07:18       13 Iris Terpstra2010t Kofschip08:39
14 Jeffrey Guijt2009Spinmolen       07:19       14 Isabelle Sciarli2009t Kofschip08:39 
15 Kay Smit2008Volendam             07:19       15 Mae Schilder2011Spinmolen08:47
16 Thomas Bond2009Springplank  07:20       16 Fem Snoek2010Springplank08:59 
17 Daan van Bakergem2010Blokwhere07:28 17Rosa Klouwer2010Petrusschool09:09
18 Huub Schardam2010Nieuwe School07:40 18 Julliëtte van Santen2010Nieuwe School09:10 
19 Kai Luttik2010Trimaran              07:49        19 Jill Tol2010Springplank09:11
20 Quinn Jonk2010Springplank      07:51        20 Kate Veerman2011Springplank09:18 
21 Jaap Zwarthoed2010Springplank07:51       21 Anouk Molenaar2010Spinmolen09:27
22 Bram Sturk2011Trimaran           07:52        22 Livia Pottinga2010Nieuwe School09:45 
23 Tom Plugboer2009t Kofschip     07:53        23 Sara Kwakman2010Springplank10:07
24 Quinn Smit2010Kennedyschool 07:58        24 Jenna Schilder2009Blokwhere10:19 
25 Lars Blok2009de Piramide         08:12        25 Sophie Schilder2009Blokwhere10:20
26 Thomas Groothof2011Nieuwe School08:24 26 Celina Nijholt2011Springplank10:20 
27 Tijl Dobbenberg2009Nieuwe School08:27   27 Samma Kotte2009Nieuwe School10:36
28 Nick de Koning2010Springplank08:27         28 Loïs Scheltema2009Spinmolen10:37 
29 Dion Schilder2010Blokwhere     08:27         29 Rose Stroek2010Spinmolen10:39
30 Kevin Tol2009Springplank         08:29         30Anne Leek2009Springplank10:47 
31 Justin Winters2010Kennedyschool08:29     31Katie Vogel2009Springplank11:07
32 Dylan Guijt2011Spinmolen         08:42         32 Britt Kluessien2009Springplank11:10 
33 Jaap Jonk2011Spinmolen          08:44         33 Natali Wichaithum2010Springplank11:33
34 Jeremy Swart2010Trimaran       08:46         34Jasmijn van den Berg2009Springplank11:51 
35 Kevin Tuyp2009St. Petrusschool08:53        35 Demi Greuter2010Kennedyschool11:53
36 Jayden Stokkel2011Trimaran      09:02       36 Yara Karregat2009Volendam14:21 
37 Vince Tol2010Springplank           09:09
38 Sven de Koning2011Kennedyschool09:14 
39 Rens Smit2009Springplank          09:20
40 Jan Tuyp2009Zuidwester             09:34 
41 Nick Binken2009Springplank        09:59
42 Mike Runderkamp2010Kennedyschool10:14 
43 Kyano Keizer2011Kennedyschool 10:17
44 Jari Kuyn2009Springplank             10:22 

1500M GROEP 5/6 jongens                          1500M GROEP 5/6 meisjes
1 Nariño renfurm2007Almere            05:26   1 Liz Jonk2007Volendam05:54
2 Ton Runderkamp2007Springplank 05:47   2 Fiene Jonk2008Volendam05:57 
3 Thymen Koning2008Bob Fryling    05:50    3 Ilse Tol2007St. Nicolaasschool05:57
4 Sander Sombroek2008Blokwhere  05:54   4 Sterre Kuipers2008Warder05:59 
5 Tristan Klanker2007t Kofschip        05:56   5Lynn van Vlaanderen2007Zuidwester06:05
6 Coen Bosma2008Petrusschool      05:58    6 Indy Veerman2008Springplank06:20 
7 Jim Spaargaren2008Trimaran        06:26    7 Donna Snoek2007Trimaran06:43
8 Sven Heida2007Edam                    06:27    8 Lindsey Ettema2007t Kofschip06:50 
9 Rick Koning2007Springplank          06:42     9 Liv Tuip2008Blokwhere07:03
10 Jayden Koning2008Edam             06:42     10 Luna Detering2007Trimaran07:05 
11 Rick Schilder2007Blokwhere        06:46     11 Jill de Groot2008Trimaran07:05
12 Franklin de Boer2008Bloikwhere  06:53     12 Nina Klouwer2007Petrusschool07:28 
13 Ron de Boer2008Blokwhere         06:53     13 Anne van Selm2008Trimaran07:29
14 Robin Schokker2009Srpingplank  06:55     14 Katja Lautenschutz2008AV Edam07:32 
15 Lex Veerman2008Volendam         07:00     15 Nikki Tol2008t Kofschip07:40
16 Rens Buikman2009Trimaran         07:13     16 Jula Sturk2008Trimaran08:07 
17 Sam Leeda2009Trimaran              07:29     17 Mila Klanker2009t Kofschip08:07
18 Hudhaifah Oukhanim2009             07:39     18 Clarice Lefebvre2007Edam08:07 
19 Meander Hooft van Huysduynen   07:40     19 Youssra S'Khairi2009Springplank08:10
20 Maud Schardam2008                    07:45     20 Francis Veerman2008Spinmolen08:13 
21 Dani Koning2008Springplank        08:01     21 Layla S'Khairi2007Springplank08:18
22 Lars Heida2009Edam                    08:07     22 Norah Veerman2008Trimaran08:41 
23 Titus van den Berg2008Trimaran  08:09     23 Dyan Molenaar2007AV Edam08:51
24 Devi Huygen2009Trimaran             08:27    24 Esmée Ettema2007t Kofschip09:12 
25 Finn Collet2008Trimaran                08:27     25 Dewi Rein2008Springplank09:15
26 Tim Steur2008Springplank             08:35 
27 Jan Kluessien2007Springplank      08:46
28 Ryan Dijkhuizen2008Trimaran       09:59 
29 Storm Buijsman2009Nieuwe School10:58
30 Rob Zwarthoed2008St. Jozefschool10:58 
45 Lucas Hamstra2010de Piramide    11:40
46 Sam Tol2010Springplank               13:42 

1500M GR 7-8 jongens                                   1500M GR 7-8 meisjes
1 Lucas Mendes da Silva                05:32          1Tessa Maas2005St. Nicolaasschool06:06
2 Finn van Driel2005Blokwhere      05:37           2 Lily Veerman2006Edam06:39 
3 Leandro Ouwehand2004             05:39           3 Sophie Nieuweboer2006Edam06:40
4 Jorn Pistora2006Nieuwe School  05:49           4 Tessa Breed2006Trimaran07:49 
5 Simon Schokker2006Springplank05:56           5 Aukje Kleijne2006Oosthuizen08:08
6 Will Zwarthoed2006Springplank  06:17           6 Marissa van den Berg2006Trimaran08:29 
7 Arjen de Koning2006Springplank06:19           7 Lyan van de Nes2006Trimaran10:48
8 Luke Winters2006Kennedyschool06:38          8 Anouk de Boer2006Trimaran10:51 
9 Jelle Buikman2005Trimaran         06:49          9 Laura Rol2006Trimaran10:54

bekijk foto's

Meer nieuws groep 7


Nieuwsarchief
Planning Schoolmaatschappelijk werk in mei juni 2018 (Toegevoegd op 27-04-2018)
Sportinstuif in de meivakantie! (Toegevoegd op 23-04-2018)
Hoera! Een zoon voor juf Larissa (Toegevoegd op 17-04-2018)
bezoek groep 7 concertgebouw (Toegevoegd op 30-03-2018)
Nieuws vanuit de MR (Toegevoegd op 26-03-2018)
Voorjaarsvakantie en studiedagen (Toegevoegd op 22-02-2018)
Kerstvieringen op de Springplank (Toegevoegd op 22-12-2017)
Kerstmis op de Springplank (Toegevoegd op 13-12-2017)
Nieuwsbrief Centrum voor jeugd en gezin, december '17 (Toegevoegd op 04-12-2017)
surprise groep 7 (Toegevoegd op 04-12-2017)
Meer nieuws...